Trasy

S našou prepravnou spoločnosťou SALIS TAXI sa pohodlne, jednoducho prepravite do celého Rakúska, Talianska, Nemecka, Švajciarska a ostatných štátov EU.  Po dohode Vás odvezieme aj na kraj sveta.


Uskutočňujeme i transfery na letiská:

Bratislava
Wien
Brno
Praha
Frankfurt am Main
Wroclaw
Warszaw
Budapest
 
Do svojho tímu prijímame len preverených vodičov, ktorí úspešne absolvovali zdravotnú prehliadku, psychologické testy, jazdu zručnosti a test verbálnej a neverbálnej komunikácie. Každý vodič je pravidelne školený a kaučovaný. U nás sa nestretnete s neochotou, aroganciou, nepripravenosťou alebo nedostatočným oddychom vodiča. Preferujeme profesionalitu, aby sme Vám poskytovali služby na najvyššej úrovni, k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše bezpečie, pohodlie, spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú pre nás hnacím motorom, ktorý nás neustále posúva vpred a pomáha nám zlepšovať sa. 

Preferujeme osobné autá značky ŠKODA SUPERB, ktoré svojou veľkosťou a jazdnými vlastnosťami  umocňujú všetky požiadavky bezpečnej a komfortnej jazdy. Osobné autá umožňujú pohodlnejší, rýchlejší trasport. V prípade vyššieho počtu cestujúcich, vieme flexibilne zabezpečiť dopravu minibusmi. Veríme, že cestovanie za prácou, dovolenkou alebo len jednoduchý presun na určené miesto bude pre Vás príjemným zážitkom v spoločnosti našich vodičov.

Zakladáme si na flexibilite a ústretovosti, preto zastávky na toaletu sú samozrejmosťou. Na začiatku jazdy budete oboznámení s trasou a po dohode so šoférom sú možné i dlhšie prestávky. Všetko je o kompromise, preto neváhajte odkomunikovať svoje priania.